вихід шостої версії — ESET Smart Security 6 і ESET NOD32 Antivirus 6

Компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про вихід шостої версії продуктів для домашніх користувачів — комплексного рішення ESET Smart Security 6 і потужної антивірусної програми ESET NOD32 Antivirus 6. Нове покоління продуктів ESET побудовано на основі прогресивної технології та володіє новими функціями, що забезпечує ще більш швидке і якісне виявлення та знешкодження всіх видів загроз. 


Основними новинками, реалізованими в комплексному рішенні ESET Smart Security 6, є інноваційна функція Антикрадій, яка допомагає визначити місцезнаходження вкраденого ноутбука, та оновлений модуль для захисту від фішинг-атак. Більш детальна інформація доступна на українському офіційному сайті
www.eset.ua.

На даний момент для продажу доступні лише електронні версії продуктів. Про початок продажу коробочних версій ми проінформуємо Вас найближчим часом.


Також нагадуємо, що користувачі ліцензійних продуктів ESET Smart Security та ESET NOD32 Antivirus можуть здійснити безкоштовний перехід на шосту версію відповідного рішення.